Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Szerzyny. Pompy dla OSP
WYDARZENIA - Powiat tarnowski
środa, 23 sierpnia 2017 23:49

To projekt współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego. Niedawno Wicemarszałek Województwa Małopolskiego przekazał w sposób uroczysty włodarzom gmin z terenu powiatu tarnowskiego, umowy dotacji w ramach programu „Bezpieczna Małopolska 2017”. W gronie Beneficjentów, którym Województwo Małopolskie udzieliło dofinansowania w 2017 roku znalazła się również Gmina Szerzyny. W ramach tegorocznego programu "Bezpieczna Małopolska 2017" Województwo Małopolskie udzieliło pomocy finansowej z przeznaczeniem na zapewnienie gotowości bojowej jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Szerzyny w wysokości 17 744,00 zł. Z pomocy tej skorzystają jednostki OSP Swoszowa, OSP Czermna i OSP Ołpiny.

Dzięki udzielonej dotacji z budżetu Województwa Małopolskiego oraz środków z budżetu Gminy Szerzyny, zostanie zakupiona: pompa szlamowa 1200 l/min, węże tłoczne W-52 (35 sztuk), węże tłoczne W-75 (15 sztuk), zestawy odzieży ochronnej do działań bojowych (3 kpl), 2 sztuk aparatów powietrznych wraz z sygnalizatorami bezruchu. Zakupiony sprzęt poprawi stopień przygotowania operacyjnego jednostek OSP na terenie naszej gminy. – Za okazaną nam pomoc, w imieniu własnym, samorządu, strąków i mieszkańców naszej gminy serdecznie dziękuję – mówi naszej redakcji Grzegorz Gotfryd, wójt gminy, a zarazem szef struktur gminnych OSP i działacz powiatowy ZOSP RP w Tarnowie.
(mir)


Komentarze (0)

Napisz Komentarz

smaller | bigger

busy
 

Relacje wideo z regionu tarnowskiego

Ostatnie komentarze

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz dla indywidualnych potrzeb użytkowników zgodnie z Polityką Cookies. Możesz je wyłączyć/zmienić w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z portalu bez zmiany ustawień dotyczących "cookies" oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia .